Już ruszył nasz najnowszy flagowy kurs: SZYBKI ANGIELSKI 1.1. „W PRACY”!
Prawdziwy, żywy angielski – dokładnie taki, jakiego używa się w pracy.

To jedyny na rynku kurs “biznesowego angielskiego”, przeznaczony dla osób, znających angielski w stopniu podstawowym. Naucz się tego języka od razu w wersji „DO PRACY”. Idealny pomost pomiędzy Szybkim Angielskim 1.0 a Szybkim Angielskim 2.0. Szczególnie dla tych, którzy potrzebują języka, jakiego na co dzień używają pracownicy i menadżerowie firm anglojęzycznych.

Szybki Angielski w pracy, tak jak pozostałe nasze kursy, jest oparty na koncepcji Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera oraz nagrodzonych w 1981 roku Noblem badaniach Rogera Sperry nad półkulowością mózgu.To już trzeci szybki kurs językowy Metodą Colina Rose – tym razem towarzyszymy Markowi i Dianie w prowadzeniu firmy.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które mają potrzebę poznania i posługiwania się angielskim językiem biznesowym a w poziomującym teście online Instytutu Colina Rose uzyskają od 45 do 70 pkt. Zazwyczaj są to osoby początkujące, które już kiedyś uczyły się języka, ale nadal nie potrafią swobodnie go używać lub osoby mające dobre podstawy językowe i pragnące dalej je rozwijać.

Praca wygląda tak samo, jak w przypadku Szybkiego Angielskiego 1.0 i 2.0 – jedna godzina w tygodniu żywych, dynamicznych zajęć i 2-4 godzin pracy na platformie uczącej online Metody Colina Rose. Bardzo szybko, bardzo kolorowo, bardzo skutecznie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.