BRAIN POINT Ludzka Strona Biznesu                                                                         STRUCTOGRAM Polska®

 

Dynamiczny, skuteczny dyrektor zarządzający.
Z łatwością buduje relacje z partnerami B2B. Doceniana za umiejętność pracy z każdym typem osobowości, za rozwijanie potencjału i naturalnych talentów, a także myślenie strategiczne i sprawne przewidywanie nadchodzących trendów. Absolwentka studiów MBA, a także certyfikowany Trener Structogram® Polska. Dzięki pozytywnemu usposobieniu szybko zjednuje sobie ludzi. Będąc mentorem zarówno dla przedsiębiorców z wieloletnim stażem jak i dla osób dopiero zaczynających swoją karierę zawodową, chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniami i sprawdzonymi praktykami.

 

Ewelina Strawa Certyfikowany Trener Structogram®

BRAIN POINT Ludzka Strona Biznesu

Poznaj klucz do poznania samego siebie, bliskich, współpracowników lub klientów. Wykorzystaj tą wiedzę do realizacji celów w życiu prywatnym i zawodowym.

Samo zrozumienie własnych struktur osobowości, staje się decydującym czynnikiem dla zastosowania świadomej strategii sukcesów. Jest udowodnione naukowo, że cechy osobowości oraz zachowanie człowieka zależą od jego indywidualnej struktury mózgu. Poprzez STRUCTOGRAM możliwe jest poznanie tych cech oraz zastosowanie ich w praktyce.

Przekonaj się jak w 4 krokach skrócisz drogę do osiągnięcia sukcesu.

Krok  1- Klucz do Poznania Siebie (trening STRUCTOGRAM® 1; 1 dniowy)

Jednodniowy trening nauczy Cię,  jak rozpoznać swoje naturalne predyspozycje, mocne i słabe strony. Postępując zgodnie ze swoją naturą będziesz autentyczny, zachowując się świadomie i swobodnie. Droga do osiągnięcia założonego celu stanie się bezstresowa i optymalna.

Krok 2 –  Klucz do Poznania Drugiego Człowieka (trening STRUCTOGRAM® 2; 1 dniowy)

Po rozpoznaniu swojej osobowości na pierwszym treningu, przyszedł czas na krok 2. Podczas drugiego treningu poznasz metody na rozpoznanie biostruktury innych ludzi. Będąc świadomym usposobienia, predyspozycji i motywów swoich współpracowników, klientów lub nawet partnerów unikniesz niepotrzebnych konfliktów i w najbardziej optymalny i naturalny sposób dotrzesz do osiągnięcia celu. Dowiesz się także, w jaki sposób unikać niepotrzebnych konfliktów. „Jeśli lepiej rozumiemy innych, możemy przekonać ich do własnych pomysłów”

Krok 3 – Klucz do Poznania Klienta (trening STRUCTOGRAM® 3; 2 dniowy)

Podczas poprzednich treningów poznałeś siebie i sposoby na rozpoznanie biostruktury innych ludzi. Trzeci cykl nauczy cię przełożyć te umiejętności na sferę sprzedażową, nabędziesz umiejętność sprawnego i celnego określenia potrzeb klienta, dobrania optymalnej argumentacji i motywacji. Każda indywidualna osobowość wymaga innych zachowań i zastosowania celnych argumentów sprzedażowych.

Krok 4 – Klucz do Przywództwa i Budowania Zespołu (Trening Structogram® 4; 2 dniowy)

Skuteczna realizacja celów organizacji wymaga sprawnej i celnej komunikacji. Postęp cywilizacji, różnice pokoleniowe, rozwój technologii oraz indywidualna osobowość każdego członka zespołu wpływa na konieczność dostosowania i zastosowania indywidualnego podejścia do kierowania zespołem. Czwarty trening nauczy cię jak trafnie rekrutować, motywować i rozwijać pracowników, eliminować niebezpieczeństwo ich wypalenia zawodowego. Odpowiednie podejście do pracownika, zgodne z jego biostrukturą zapewni efektywną pracę zespołu, z bardzo niskim poziomem powstawania konfliktów oraz nieporozumień na poziomie komunikacji.