Nasza siedziba znajduje się przy ul. Spichrzowej 29/30- dzielnica Wyspa Spichrzowa w pięknie odnowionej kamienicy na III piętrze.

Wyspa Spichrzowa ma bardzo długą historię, która sięga aż 1330 roku. Powstały wtedy pierwsze spichlerze(skąd wzięła się nazwa ulicy) głównego miasta, folwark. Wyspa została utworzona w 1576 roku, po przekopaniu kanału Nowej Motławy. W 1945 roku wyspa niestety została prawie całkowicie zniszczona podczas walk między Wehrmachtem i Armią Czerwoną. Wojnę przetrwały tyko tylko trzy spichlerze Steffaan, Deo i Wisłoujście. Prace nad przywróceniem Wyspie Spichrzów pełnej świetności i wykorzystanie zrujnowanego terenu pod nowe budynki trwały latami.

W biurze będziemy się spotykać raz w tygodniu z trenerem, który pomoże Wam aktywować wiedzę z platformy. A gdy przed zajęciami spadnie Wam energia zapraszamy na gorącą kawę.

Gdybyście mieli jakikolwiek problem, z platformą bądź czymkolwiek innym zapraszamy do kontaktu z Naszą Ewą od zadań specjalnych. Ewa jest opiekunką naszych kurasantów dba aby wszystko było zgodne z naszymi standardami.

ul. Spichrzowa 29-30/4, domofon 294 (III piętro),
80-750 Gdańsk
tel. 789 288 954
e-mail: trojmiasto@nowoczesnyangielski.pl