Rozdział 1 PRZYSZŁOŚĆ

 

Drogi odbiorco, wyobraź sobie, że istnieje magiczna pigułka do nauki języka obcego. Po jej połknięciu człowiek potrafi mówić w języku obcym i bez stresu rozumie innych. Nie staje się specjalistą od gramatyki, nie zna teorii czasów, nie dysponuje wkutymi na blachę listami „słówek”. Po prostu MÓWI i ROZUMIE…

Niestety, jeszcze nie istnieje taka pigułka. Ale poczekaj! Jeśli przerwiesz teraz czytanie tego tekstu, nie zdążymy Ci powiedzieć czegoś ważnego. Bo chociaż nie ma takiej pigułki, to całkiem sporo JEST możliwe jeśli chodzi o naukę języka obcego. Dlatego, bardzo prosimy, czytaj dalej.

 

Rozdział 1 PRZESZŁOŚĆ

Poznaj Colina Rose. Colin Rose to psycholog, który postanowił sprawdzić skuteczność metod przyspieszonego uczenia się.  W skrócie, stworzył kurs językowy i przetestował go na grupie osób zupełnie początkujących. Druga grupa uczyła się metodą tradycyjną.
Po 6 miesiącach grupa ucząca się naszą metodą potrafiła komunikować się na poziomie, który zwykle wymaga 3 lat nauki.

Uwaga – to nie jest kurs „fiszek” ani magiczny sposób uczenia się przez sen. Dość wspomnieć, że Colin Rose pełnił przez lata funkcję doradcy rządu brytyjskiego do spraw edukacji i jest jednym z najczęściej cytowanych pisarzy w dziedzinie psychologii uczenia się… Colin Rose naprawdę istnieje, a my uczymy angielskiego metodą przez niego opracowaną.

Gwarantujemy sukces językowy w 6 miesięcy.

 

 

Rozdział 1 TERAŹNIEJSZOŚĆ

 

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest jedną
z  najważniejszych kompetencji pracownika. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka języka angielskiego to często lata pracy, znaczny koszt i niewielkie efekty. Dlatego chcielibyśmy zainteresować Cię, Drogi Odbiorco, naszą  ofertą, jako wyjątkową na rynku pod względem możliwości uzyskania tak wysokiego postępu, w tak krótkim czasie i przy tak relatywnie niskiej intensywności nauki ze strony uczestnika.

Kurs prowadzony jest w systemie „blended learning”. Łączy pracę własną online – na specjalnej, innowacyjnej platformie e-learningowej (zupełnie innej, niż te, które widziałeś do tej pory), z indywidualnymi zajęciami z Trenerem Językowym.

Z kursu korzystają osoby publiczne, aktorzy, agencje rządowe,  liczne korporacje, klienci indywidualni. W Polsce już ponad 12 000 ukończyło nasze kursy.  Posiadamy też referencje na dowód naszej skuteczności.

 

Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych, mamy znak jakości TGLS, dziki czemu nasze kursy mogą być dofinansowywane dla małych i średnich Firm.  Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do udziału w prezentacji metody, którą możemy przeprowadzić w Państwa firmie. Podczas prezentacji opowiemy państwu czym Metoda Colina Rose różni się od tradycyjnej nauki oraz co zrobić,  aby już za 6 miesięcy skutecznie komunikować się w języku angielskim.

 

Chętnie Państwu opowiemy o naszej metodzie  na spotkaniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Z poważaniem / Best regards

Nowoczesny Angielski dla Biznesu – POBIERZ