Metoda Colina Rose opracowana jest dla osób od 14 go roku życia. Ten próg wiekowy jest umowny i zależy od indywidualnych predyspozycji ucznia.

Jeśli chodzi o szkoły językowe i proponowane przez nie kursy dla młodzieży, większość z nich skupia się na przygotowaniu nastolatków do różnych egzaminów – zarówno do tego na koniec szkoły podstawowej oraz do matury. Oczywiście, pomoc uczniom jest ważna, a egzaminy kończące poszczególne etapy szkoły pomagają w dostaniu się do wybranej placówki ponadpodstawowej czy na wymarzone studia, jednak czy warto rzeczywiście skupiać się na nauce konkretnych typów zadań i szybkiego rozwiązywania testów? Nie lepiej zdecydować się na naukę języka angielskiego nowoczesną metodą, która pozwoli nie tylko na zdanie egzaminu w sposób śpiewający, ale także na podniesienie ogólnych i bardziej praktycznych kompetencji językowych?

Nowoczesna metoda nauki

W naszej szkole prowadzimy zajęcia metodą Colina Rose, która pozwala na szybkie przyswojenie materiału i nauczenie się rozumienia i rozmawiania po angielsku. Co prawda, ta nowoczesna metoda skierowana jest głównie do osób dorosłych lub co najmniej takich, które ukończyły już 14 rok życia. Oczywiście, jest o granica umowna, w związku z czym to predyspozycje każdej indywidualnej osoby świadczą, czy może ona skorzystać z kursu dla młodzieży opartego na tej nowoczesnej metodzie, czy też osiągnie lepsze wyniki z innym programem nauczania. Młodzież ucząca się w szkołach ponadpodstawowych może bez problemu skorzystać z takich zajęć. Młodsi natomiast zostaną przez nas sprawdzeni i z pewnością dobierzemy dla nich odpowiedni i efektywny kurs, który nie tylko przygotuje ich do egzaminu na koniec podstawówki, ale również podniesie ich ogólną znajomość języka angielskiego.

Angielski dla każdego!

Niezależnie, czy zdecydujemy się na dodatkowe zajęcia dla młodzieży poprzedzające podejście do egzaminu, czy może po prostu chcemy regularnie uczęszczać na dodatkowe szkolenie, warto zdecydować się na kurs szkoły Nowoczesny Angielski! Kurs dla młodzieży pozwoli nam na lepsze poznanie zawiłości języka angielskiego i szybkie nauczenie się zarówno porozumiewania się przez internet z osobami z całego świata, jak i na oglądanie ulubionych filmów i seriali bez napisów.