CZYM METODA COLINA ROSE NAJBARDZIEJ RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

Metoda Colina Rose jest dostosowana do różnych typów inteligencji i indywidualnych preferencji stylu uczenia się:
do Twoich osobistych predyspozycji.

Każdy uczy się tu w sposób najłatwiejszy dla siebie, a przez to najskuteczniejszy. Metoda angażuje emocje i wszystkie zmysły, nasz najbardziej naturalny sposób kontaktu ze światem.

Wykorzystuje zależności między półkulami mózgowymi, aby przyspieszyć i ułatwić zapamiętywanie. Osobisty Trener Językowy dba o Twoją motywację między sesjami w grupie.

Całkowicie nowe podejście do gramatyki przywraca jej naturalne miejsce w nauce języka tak samo, jak wtedy, kiedy uczyliśmy się własnego. Gramatyka to nie zestaw jakichś abstrakcyjnych zasad, ale naturalny sposób porządkowania informacji.

Największą siłą Metody Colina Rose nie są jednak jej poszczególne elementy, ale to, jak połączone są one w jedną, zintegrowaną całość. To właśnie sprawia, że wystarczy 6 miesięcy na całkowitą rewolucję w Twoim życiu.

SKĄD PEWNOŚĆ, ŻE JA TEŻ TAK SZYBKO NAUCZĘ SIĘ JĘZYKA?

Z rachunku prawdopodobieństwa: mierzymy wszystko, co robimy.

Wskaźnik rezygnacji wynosi od początku naszej działalności poniżej 3%(!). Tymczasem w naszej branży codziennością jest 75-80% rezygnacji. Ponad 94% Klientów poleca nas bliskim i znajomym. Wiemy to z ankiet satysfakcji, które wypełniają online po 1/3 kursu.

Uczymy kilkadziesiąt znanych gwiazd, które polecają nas sobie wzajemnie. Tylko jedna firma na rynku – znana sieć telefonii komórkowej – kojarzona jest z aż tyloma sławnymi twarzami. Wśród naszych Klientów są najpoważniejsze instytucje państwowe, w tym Komenda Główna Policji i Biuro Ochrony Rządu, a także najwięksi polscy pracodawcy.