Zapoznaj się z najnowszymi artykułami blogowymi

Planujesz zapisać się na kurs językowy ? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie kilka wskazówek do przemyślenia, aby uniknąć rozczarowania.

Nie chcę brzmieć jak Polak, marzy mi się brytyjski akcent. Czy ta gra jest warta świeczki ? Przekonajcie się w dzisiejszym wpisie, co o tym myślimy.

Jeżeli na rzucone do Ciebie hasło : *gramatyka*, masz ciarki na ciele, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie

Chyba każdy z nas używa w kryzysowych sytuacjach Google tłumacz. Dzisiaj przedstawiamy DLACZEGO nie polecamy go do nauki języka angielskiego.

Zainspirowani historiami naszych kursantów, przedstawiamy Wam 5 sposobów na to jak przełamać magiczną barierę językową. Zobaczcie sami jak najszybciej się przełamać do mówienia !

Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Z miliona komórek jajowych, jesteś ty na świecie. No i extra, ale jak nauczyć się jeżyka angielskiego, skoro innym wychodzi?

Czy wiesz, że każdy człowiek inteligentny jest? Są jednak różne style inteligencji a popularne IQ jest jedna z nich.  Ten test bada przede wszystkim zdolność do sprostania matematyczno- logicznym wyzwaniom, językowemu, oraz wizualno – przestrzennym. Aby  rozgryźć nowy materiał, uczyć się nowych rzeczy, przygotować do zebrania z pracownikami, musisz stosować sposoby nauki zgodne z twoim zestawem inteligencji. I tu wkroczył Howard Gardner, harwardzki profesor w 1983 roku.