Nasza siedziba znajduje się na alei Armii Krajowej koło charakterystycznego czołgu T-34. Czołg znalazł się w latach 70. W 2013 roku grupa elblążan odmalowała czołg na pierwotny kolor-zielony i zmurowała tabliczkę z napisem „Symbol walki 1 Warszawskiego Pułku Czołgów im. Bohaterów Westerplatte z Hitlerowskim Najeźdźcą”. Wśród listy sowieckich pomników znalazł się ten właśnie czołg. Biuro jest na II piętrze w budynku z lat 60’ jakiś czas temu został gruntownie zmodernizowany.

W biurze spotykamy się raz w tygodniu na zajęciach z trenerem gdzie aktywujemy wiedzę zdobytą na platformie. Sale gdzie odbywają się zajęcia są duże i dobrze wyposażone. A jeśli czulibyście przed zajęciami spadek energii to zapraszamy na gorącą kawę.

Po zajęciach możecie się udać wesprzeć miasteczko handlowe, które znajduje się tuż pod naszym budynkiem. Znajdują się tam lokalne produkty, a jeśli nie mielibyście ochoty na zakupy, to dwie minuty od naszej szkoły znajduje się nasza piękna Elbląska starówka gdzie znajdziecie między innymi Bramę Targową, słynnego z legend walecznego Piekarczyka. Po nauce człowiek tez głodnieje więc można skorzystać wielu restauracji na starym mieście bądź po prostu przejść się odnowionym bulwarem.

Al. Armii Krajowej 7-8 ( II piętro)
82-300 Elbląg
tel. 789 100 288
e-mail: kontakt@nowoczesnyangielski.pl